Gimnastički klub Marjan - Split Gimnastički Klub "Marjan" (Split, Croatia)
Pridruži nam se na Faceu Pogledaj fotke na Picasi Prati nas preko RSSa Pogledaj naš YouTube kanal
Splitska banka
Građa
Com1
Babić
Condor
Generali osiguranje
Paradox wine and cheese bar
Sigoa
Analiza instalacije
Orgula

Rezultati

02.10.'17 Montreal (CAN)

PDF SP Montreal 2017PDF SP Montreal 2017 SP Montreal 2017

01.10.'17 Split

PDF 3.kolo kup regija Jug 2017PDF 3.kolo kup regija Jug 2017PDF 3.kolo kup regija Jug 2017 3.kolo kup regija Jug 2017

24.09.'17 Šibenik

PDF 4.kup Sv Mihovil 4.kup Sv Mihovil

16.09.'17 Pariz (FRA)

PDF WCC Pariz 2017PDF WCC Pariz 2017 WCC Pariz 2017

16.06.'17 Sisak

PDF Sisački gimnastički vikend-26.PPH MŽSGPDF Sisački gimnastički vikend-26.PPH MŽSGPDF Sisački gimnastički vikend-26.PPH MŽSG Sisački gimnastički vikend-26.PPH MŽSG

10.06.'17 Nedelišće

PDF 26.PPH seniorke 26.PPH seniorke

02.06.'17 Trnava (SVK)

PDF Gym Festival Trnava 2017. Gym Festival Trnava 2017.

19.05.'17 Ljubljana (SLO)

PDF 15. Zelen Jama OpenPDF 15. Zelen Jama Open 15. Zelen Jama Open

18.05.'17 Osijek

PDF WCC Osijek-Žito Grand PrixPDF WCC Osijek-Žito Grand PrixPDF WCC Osijek-Žito Grand Prix WCC Osijek-Žito Grand Prix

14.05.'17 Split

PDF 2.kk RH regija jug 2017 2.kk RH regija jug 2017

06.05.'17 Zagreb

PDF Dario Možnik 2017PDF Dario Možnik 2017PDF Dario Možnik 2017 Dario Možnik 2017

30.04.'17 Split

PDF 10.prvenstvo grada Splita-turnir sv.DujePDF 10.prvenstvo grada Splita-turnir sv.Duje 10.prvenstvo grada Splita-turnir sv.Duje

17.04.'17 Cluj-Napoka (ROM)

PDF 7. EP seniora-ki 2017.PDF 7. EP seniora-ki 2017. 7. EP seniora-ki 2017.

17.04.'17 Cluj-Napoka (ROM)

PDF 7. EP seniora-ki 2017.PDF 7. EP seniora-ki 2017. 7. EP seniora-ki 2017.

09.04.'17 Šibenik

PDF 1.kk RH regija jug 2017PDF 1.kk RH regija jug 2017 1.kk RH regija jug 2017

02.04.'17 Split

PDF 1.kk RH-B pr ZSG regija jug 2017PDF 1.kk RH-B pr ZSG regija jug 2017 1.kk RH-B pr ZSG regija jug 2017

22.03.'17 Doha

PDF 10.WC DohaPDF 10.WC Doha 10.WC Doha

22.03.'17 Doha

PDF 10.WC DohaPDF 10.WC Doha 10.WC Doha

02.12.'16 Novi Sad (SRB)

PDF MT  Laza Krstić & Marica DželatovićPDF MT  Laza Krstić & Marica Dželatović MT Laza Krstić & Marica Dželatović

04.11.'16 Nedelišće

PDF 25.VPDP - sve kategorije i 16/13 Završnica Kupa RH PDF 25.VPDP - sve kategorije i 16/13 Završnica Kupa RH PDF 25.VPDP - sve kategorije i 16/13 Završnica Kupa RH 25.VPDP - sve kategorije i 16/13 Završnica Kupa RH

21.10.'16 Maribor (SLO)

PDF 49.Šalamunov memorijal 2016. 49.Šalamunov memorijal 2016.

09.10.'16 Split

PDF III kolo Kup RH-regija Jug - ABCD MŽSGPDF III kolo Kup RH-regija Jug - ABCD MŽSG III kolo Kup RH-regija Jug - ABCD MŽSG

25.09.'16 Šibenik

PDF 3.Turnir Sv.MIHOVILAPDF 3.Turnir Sv.MIHOVILA 3.Turnir Sv.MIHOVILA

10.08.'16 Split

PDF upisi sezona 2016 / 2017 upisi sezona 2016 / 2017

06.08.'16 Rio de Janeiri (BRA)

PDF 31. OI RIO 2016PDF 31. OI RIO 2016PDF 31. OI RIO 2016 31. OI RIO 2016

26.06.'16 Split

PDF II kolo Kup RH-regija Jug - ABCD MŽSGPDF II kolo Kup RH-regija Jug - ABCD MŽSGPDF II kolo Kup RH-regija Jug - ABCD MŽSG II kolo Kup RH-regija Jug - ABCD MŽSG

23.06.'16 Anadia

PDF World Challenge Cup 2016-Anadia World Challenge Cup 2016-Anadia

01.06.'16 Bern (SUI)

PDF 31st Jun/Sen European Championships 2016-WAG 31st Jun/Sen European Championships 2016-WAG

01.06.'16 Bern (SUI)

PDF 31st Jun/Sen European Championships 2016-WAG 31st Jun/Sen European Championships 2016-WAG

29.05.'16 Split

PDF I kolo Kup RH-regija Jug A,B -ŽMSGPDF I kolo Kup RH-regija Jug A,B -ŽMSG I kolo Kup RH-regija Jug A,B -ŽMSG

15.05.'16 Šibenik

PDF I kolo Kup RH-regija Jug C-ŽSG/ABCD MSGPDF I kolo Kup RH-regija Jug C-ŽSG/ABCD MSG I kolo Kup RH-regija Jug C-ŽSG/ABCD MSG

07.05.'16 Zagreb

PDF Dario Možnik turnir-25.VPH ml.kat MSGPDF Dario Možnik turnir-25.VPH ml.kat MSGPDF Dario Možnik turnir-25.VPH ml.kat MSG Dario Možnik turnir-25.VPH ml.kat MSG

06.05.'16 Ljubljana (SLO)

PDF 14. Zelen Jama OpenPDF 14. Zelen Jama Open 14. Zelen Jama Open

24.04.'16 Split

PDF 9.Sv.Duje - prvenstvo grada SplitaPDF 9.Sv.Duje - prvenstvo grada Splita 9.Sv.Duje - prvenstvo grada Splita

16.04.'16 Rio de Janeiro (BRA)

PDF Aquece Rio Final Gymnastics Qualifier (Test Event)PDF Aquece Rio Final Gymnastics Qualifier (Test Event) Aquece Rio Final Gymnastics Qualifier (Test Event)

07.04.'16 Ljubljana (SLO)

PDF 12th Ljubljana FIG World Challenge Cup 12th Ljubljana FIG World Challenge Cup

24.03.'16 Doha

PDF 9.WCC Doha - SK ŽSG/MSG PDF 9.WCC Doha - SK ŽSG/MSG 9.WCC Doha - SK ŽSG/MSG

12.03.'16 Dubrovnik

PDF Turnir Sv.VlahoPDF Turnir Sv.Vlaho Turnir Sv.Vlaho

04.03.'16 Linz

PDF 7.TWG Austrian Team Open - WAGPDF 7.TWG Austrian Team Open - WAG 7.TWG Austrian Team Open - WAG

05.12.'15 Novi Sad (SRB)

PDF 6.MemorijalPDF 6.Memorijal 6.Memorijal"L.Krstić & M.Dželatović"

22.10.'15 Glasgow

PDF 46. Svijetsko seniorsko prvenstvo 46. Svijetsko seniorsko prvenstvo

11.10.'15 Split

PDF III kolo Kup RH-regija Jug - ABCD MŽSGPDF III kolo Kup RH-regija Jug - ABCD MŽSG III kolo Kup RH-regija Jug - ABCD MŽSG

03.10.'15 Nedelišće

PDF 24. PVDP- seniori / junioriPDF 24. PVDP- seniori / juniori 24. PVDP- seniori / juniori

17.09.'15 Osijek

PDF 6.Žito Grand Prix Osijek - WCCPDF 6.Žito Grand Prix Osijek - WCCPDF 6.Žito Grand Prix Osijek - WCC 6.Žito Grand Prix Osijek - WCC

25.08.'15

PDF upisi sezona 2015/2016PDF upisi sezona 2015/2016 upisi sezona 2015/2016

12.06.'15 Baku (AZE)

PDF 1.Europske  Igre 1.Europske Igre

12.06.'15 Baku (AZE)

PDF 1.Europske  Igre 1.Europske Igre

29.05.'15 Ljubljana (SLO)

PDF 13. Zelen Jama Open 13. Zelen Jama Open

26.05.'15 Tbilisi (GEO)

PDF Test natjecanje za EYOF-Tbilisi 2015. Test natjecanje za EYOF-Tbilisi 2015.

24.05.'15 Solin

PDF II kolo Kup RH-regija Jug - ABCD MŽSGPDF II kolo Kup RH-regija Jug - ABCD MŽSG II kolo Kup RH-regija Jug - ABCD MŽSG

03.05.'15 Split

PDF 8.otvoreno prv:Splita-Sv.DujePDF 8.otvoreno prv:Splita-Sv.Duje 8.otvoreno prv:Splita-Sv.Duje

26.04.'15 Split

PDF 1.kolo Kup RH regija JUG B program ŽSGPDF 1.kolo Kup RH regija JUG B program ŽSG 1.kolo Kup RH regija JUG B program ŽSG

12.04.'15 Šibenik

PDF I kolo Kup RH-regija Jug C-ŽSG/ABCD MSGPDF I kolo Kup RH-regija Jug C-ŽSG/ABCD MSG I kolo Kup RH-regija Jug C-ŽSG/ABCD MSG

02.04.'15 Szazhalombatta (HUN)

PDF XXI.Elek Matolay memorijalPDF XXI.Elek Matolay memorijal XXI.Elek Matolay memorijal

06.12.'14 Novi Sad (SRB)

PDF MT  Laza Krstić & Marica DželatovićPDF MT  Laza Krstić & Marica Dželatović MT Laza Krstić & Marica Dželatović

14.11.'14 Budimpšta

PDF Csanayi Kupa 2014. PDF Csanayi Kupa 2014. Csanayi Kupa 2014.

07.11.'14 Beli Manastir

PDF 23.DP - mlađe kat. i 14/11  Završnica Kupa RH 23.DP - mlađe kat. i 14/11 Završnica Kupa RH

06.11.'14 Medelin (COL)

PDF WCC Medelin (COL) 2014.PDF WCC Medelin (COL) 2014.PDF WCC Medelin (COL) 2014. WCC Medelin (COL) 2014.

05.10.'14 Split

PDF 3.kolo Kup RH regija Jug A,B,C pr -ŽSG /A,B,C,D pr-MSGPDF 3.kolo Kup RH regija Jug A,B,C pr -ŽSG /A,B,C,D pr-MSGPDF 3.kolo Kup RH regija Jug A,B,C pr -ŽSG /A,B,C,D pr-MSG 3.kolo Kup RH regija Jug A,B,C pr -ŽSG /A,B,C,D pr-MSG

05.10.'14 Split

PDF 3.kolo Kup RH regija Jug A,B,C pr -ŽSG /A,B,C,D pr-MSGPDF 3.kolo Kup RH regija Jug A,B,C pr -ŽSG /A,B,C,D pr-MSG 3.kolo Kup RH regija Jug A,B,C pr -ŽSG /A,B,C,D pr-MSG

21.09.'14 Šibenik

PDF 1. turnir Sv.Mihovil Šibenik 1. turnir Sv.Mihovil Šibenik

06.09.'14 Nedelišće

PDF 22.višebojsko, pojedinačno i ekipno prvenstvo RH-sen-junPDF 22.višebojsko, pojedinačno i ekipno prvenstvo RH-sen-junPDF 22.višebojsko, pojedinačno i ekipno prvenstvo RH-sen-jun 22.višebojsko, pojedinačno i ekipno prvenstvo RH-sen-jun

06.09.'14 Solin

PDF 1.Kup Male Gospe 1.Kup Male Gospe

15.06.'14 Split

PDF 2.kolo Kup RH regija Jug A,B,C pr -ŽSG /A,B,C,D pr-MSGPDF 2.kolo Kup RH regija Jug A,B,C pr -ŽSG /A,B,C,D pr-MSG 2.kolo Kup RH regija Jug A,B,C pr -ŽSG /A,B,C,D pr-MSG

07.06.'14 Ancona (ITA )

PDF Jadransko Jonske igre 2014 Jadransko Jonske igre 2014

06.06.'14 Trnava (SVK)

PDF 27. Gym festival Trnava 27. Gym festival Trnava

31.05.'14 Ljubljana (SLO)

PDF 12. Zelena Jama Open 12. Zelena Jama Open

28.05.'14 Anadia (POR)

PDF WCC Anadia 2014. WCC Anadia 2014.

12.05.'14 Sofia (BUL)

PDF 30.Europsko pojedinačno prvenstvoPDF 30.Europsko pojedinačno prvenstvo 30.Europsko pojedinačno prvenstvo

04.05.'14 Split

PDF 7. Otvoreno prvenstvo Splita-turnir Sv.DujePDF 7. Otvoreno prvenstvo Splita-turnir Sv.Duje 7. Otvoreno prvenstvo Splita-turnir Sv.Duje

24.04.'14 Osijek

PDF 5.Žito Grand Prix Osijek - Challenger CupPDF 5.Žito Grand Prix Osijek - Challenger Cup 5.Žito Grand Prix Osijek - Challenger Cup

18.04.'14 Ljubljana

PDF 10th World Challenge Cup 2014 10th World Challenge Cup 2014

13.04.'14 Split

PDF 1.kolo 14. Kup RH regija Jug A, B pr-ŽSG-A MSG 1.kolo 14. Kup RH regija Jug A, B pr-ŽSG-A MSG

06.04.'14 Šibenik

PDF 1.kolo 14 (11) Kup RH regija Jug C pr -ŽSG /B,C,D pr-MSGPDF 1.kolo 14 (11) Kup RH regija Jug C pr -ŽSG /B,C,D pr-MSG 1.kolo 14 (11) Kup RH regija Jug C pr -ŽSG /B,C,D pr-MSG

05.04.'14 Budimpešta

PDF XX Matolay Elek-Budimpešta XX Matolay Elek-Budimpešta

30.03.'14 Dubrovnik

PDF 5.otvoreno prvenstvo DubrovnikaPDF 5.otvoreno prvenstvo Dubrovnika 5.otvoreno prvenstvo Dubrovnika

23.11.'13 Budimpešta

PDF 50.th Anniversary of Kazponti Sportskola 50.th Anniversary of Kazponti Sportskola

10.11.'13 Ogulin

PDF 10.Završnica Kupa RH C program u MŽSG 10.Završnica Kupa RH C program u MŽSG

09.11.'13 Ogulin

PDF 22.VPH / PPH i 13.Završnica Kupa RH u MŽSGPDF 22.VPH / PPH i 13.Završnica Kupa RH u MŽSG 22.VPH / PPH i 13.Završnica Kupa RH u MŽSG

27.10.'13 Split

PDF 3.kolo Kupa-B,C,D prog. MSG - C prog. ŽSGPDF 3.kolo Kupa-B,C,D prog. MSG - C prog. ŽSG 3.kolo Kupa-B,C,D prog. MSG - C prog. ŽSG

20.10.'13 Split

PDF 3.kolo Kupa B-program ŽSG 3.kolo Kupa B-program ŽSG

29.09.'13 Split

PDF 2.kolo Kup RH regija Jug A,B,C pr -ŽSG /B,C,D pr-MSGPDF 2.kolo Kup RH regija Jug A,B,C pr -ŽSG /B,C,D pr-MSG 2.kolo Kup RH regija Jug A,B,C pr -ŽSG /B,C,D pr-MSG

14.07.'13 Utreht

PDF 11. European Youth Olympic Festival 11. European Youth Olympic Festival

14.07.'13 Utreht

PDF 11. European Youth Olympic Festival 11. European Youth Olympic Festival

08.06.'13 Kostolac (SRB)

PDF Kvalifikacije za EYOF Kvalifikacije za EYOF

07.06.'13 Trnava

PDF 26. Gym festival Trnava 26. Gym festival Trnava

26.05.'13 Šibenik

1.kolo Kup RH regija Jug C pr -ŽSG /B,C,D pr-MSG

25.05.'13 Ljubljana

PDF 11. Zelena Jama OpenPDF 11. Zelena Jama Open 11. Zelena Jama Open

19.05.'13 Split

PDF 1.kolo Kup RH regija Jug A,B program-ŽSG 1.kolo Kup RH regija Jug A,B program-ŽSG

05.05.'13 Split

PDF 6.Otvoreno prvenstvo Splita-turnir Sv.Duje 6.Otvoreno prvenstvo Splita-turnir Sv.Duje

23.02.'13 Dubrovnik

PDF 4.turnir Sv.Vlaho 4.turnir Sv.Vlaho

02.12.'12 Sisak

PDF 9.Završnica Kupa RH 9.Završnica Kupa RH "C" program

17.11.'12 Nedelišće

PDF 21.VPPH i 12.završnica Kupa RH 2012.PDF 21.VPPH i 12.završnica Kupa RH 2012.PDF 21.VPPH i 12.završnica Kupa RH 2012. 21.VPPH i 12.završnica Kupa RH 2012.

21.10.'12 Split

PDF 12. kup PDF 12. kup 12. kup "B" program MSG / 9.kup RH "C"pr MŽSG/ 2.kup "D" pr. MSG

07.10.'12 Split

PDF 12.Kup RH 12.Kup RH "B" program - regija Jug

27.07.'12 London

PDF OI London 2012. OI London 2012.

29.06.'12 Luxwmburg

PDF FLGym-LUX 2012.PDF FLGym-LUX 2012. FLGym-LUX 2012.

22.06.'12 Klagenfurt

PDF 1.Worthersee CupPDF 1.Worthersee Cup 1.Worthersee Cup

02.06.'12 Solin

PDF II kolo kup RH 2012. - A,B,C,D program regija Jug II kolo kup RH 2012. - A,B,C,D program regija Jug

01.06.'12 Maribor (SLO)

PDF 45.Šalamunov memorijal -Challenger CupPDF 45.Šalamunov memorijal -Challenger Cup 45.Šalamunov memorijal -Challenger Cup

08.05.'12 Bruxelles (BEL)

PDF 29.Europsko prvenstvo ŽSG 29.Europsko prvenstvo ŽSG

06.05.'12 Split

PDF 5.otvoreno prvenstvo grada Splita-turnir Sv.DujePDF 5.otvoreno prvenstvo grada Splita-turnir Sv.DujePDF 5.otvoreno prvenstvo grada Splita-turnir Sv.Duje 5.otvoreno prvenstvo grada Splita-turnir Sv.Duje

27.04.'12 Osijek

PDF 4.Žito Grand Prix  Osijek - Challenger CupPDF 4.Žito Grand Prix  Osijek - Challenger Cup 4.Žito Grand Prix Osijek - Challenger Cup

21.04.'12 Split

PDF I kolo Kup RH 2012. A i B program - regija Jug I kolo Kup RH 2012. A i B program - regija Jug

15.04.'12 Šibenik

PDF I kolo Kup RH 2012. -C program ŽSG/B,C,D -MSG- regija Jug I kolo Kup RH 2012. -C program ŽSG/B,C,D -MSG- regija Jug

29.03.'12 Wiena

PDF 3.Austrian team openPDF 3.Austrian team open 3.Austrian team open

18.02.'12 Dubrovnik

PDF 3. Turnir Sv. VlahoPDF 3. Turnir Sv. Vlaho 3. Turnir Sv. Vlaho

10.01.'12 London

PDF 2. kvalifikacijski turnir za OI LondonPDF 2. kvalifikacijski turnir za OI London 2. kvalifikacijski turnir za OI London

09.12.'11 Novi Sad / SRB

PDF 2.Međ. turnir 2.Međ. turnir "Krstić & Dželatović"

02.12.'11 Budimpešta (HUN)

PDF Eva Kanyo međunarodni turnir - BudimpeštaPDF Eva Kanyo međunarodni turnir - Budimpešta Eva Kanyo međunarodni turnir - Budimpešta

25.11.'11 Nedelišće

20. PPH / VPH - 11. ZAVRŠNICA KUPA "B" I 8. "C" prog,

04.11.'11 Osijek

PDF 3.Žito Gand Prix Osijek Challanger SK  3.Žito Gand Prix Osijek Challanger SK "B" kat

29.10.'11 Split

PDF Klupsko prvenstvo ABC programPDF Klupsko prvenstvo ABC program Klupsko prvenstvo ABC program

16.10.'11 Split

PDF III kolo KUP RH  - A, B program MŽSGPDF III kolo KUP RH  - A, B program MŽSGPDF III kolo KUP RH  - A, B program MŽSG III kolo KUP RH - A, B program MŽSG

07.10.'11 Tokyo

PDF 43.Svjetsko prvenstvoPDF 43.Svjetsko prvenstvo 43.Svjetsko prvenstvo

25.09.'11 Šibenik

PDF III kolo KUP RH  - C program MŽSGPDF III kolo KUP RH  - C program MŽSG III kolo KUP RH - C program MŽSG

23.09.'11 Maribor / SLO

PDF 44. Šalamunov memorijal - Challenger Cup PDF 44. Šalamunov memorijal - Challenger Cup 44. Šalamunov memorijal - Challenger Cup "B"

16.09.'11 Nedelišće

PDF 20.višebojsko i pojedinačno seniorsko prvenstvo RHPDF 20.višebojsko i pojedinačno seniorsko prvenstvo RHPDF 20.višebojsko i pojedinačno seniorsko prvenstvo RH 20.višebojsko i pojedinačno seniorsko prvenstvo RH

19.06.'11 Split

PDF II kolo KUP RH - C prog ŽSG -  B,C,D prog MSGPDF II kolo KUP RH - C prog ŽSG -  B,C,D prog MSG II kolo KUP RH - C prog ŽSG - B,C,D prog MSG

05.06.'11 Split

PDF II kolo KUP RH  - A B program II kolo KUP RH - A B program

03.06.'11 Trnava / SVK

PDF Trnava Open Trnava Open

27.05.'11 LJubljana / SLO

PDF 9.Zelena Jama OpenPDF 9.Zelena Jama Open 9.Zelena Jama Open

21.05.'11 Split

PDF Klupsko prvenstvo - škola gimnastike djevojčice Klupsko prvenstvo - škola gimnastike djevojčice

13.05.'11 Moscow / RUS

PDF SK World Stars Cat APDF SK World Stars Cat A SK World Stars Cat A

17.04.'11 SPLIT

PDF I kolo KUP RH  - A i B  program - MŽSG I kolo KUP RH - A i B program - MŽSG

05.04.'11 Berlin / GER

PDF Europsko pojedinačno prvenstvoPDF Europsko pojedinačno prvenstvoPDF Europsko pojedinačno prvenstvo Europsko pojedinačno prvenstvo

03.04.'11 SOLIN

PDF I kolo KUP RH -C prog ŽSG - B,C,D prog MSG I kolo KUP RH -C prog ŽSG - B,C,D prog MSG

19.03.'11 Wiena

PDF 2.Austrian Team Open 2011PDF 2.Austrian Team Open 2011 2.Austrian Team Open 2011

19.03.'11 Paris / FRA

PDF SK  18.emes Internationaux de FrancePDF SK  18.emes Internationaux de France SK 18.emes Internationaux de France

11.03.'11 Cottbus / GER

PDF Challenger Cup 35.Turnier der Meister Challenger Cup 35.Turnier der Meister

05.02.'11 Dubrovnik

PDF 2 turnir Sv.VLAHO  - C prog ŽSGPDF 2 turnir Sv.VLAHO  - C prog ŽSG 2 turnir Sv.VLAHO - C prog ŽSG

05.02.'11 Nedelišće

PDF Reprezentativna testiranjaPDF Reprezentativna testiranja Reprezentativna testiranja

17.12.'10 Novi Sad / SRB

1.Međunarodni turnir / Krstic - Dzelatovic

03.12.'10 Karlovac

PDF 10. / 7.  ZAVRŠNICA KUPA RH B, C program i 19.VPH / PPHPDF 10. / 7.  ZAVRŠNICA KUPA RH B, C program i 19.VPH / PPH 10. / 7. ZAVRŠNICA KUPA RH B, C program i 19.VPH / PPH

26.11.'10 Klagenfurt / AUT

PDF Alpe-Adria međunarodni turnir Alpe-Adria međunarodni turnir

12.11.'10 BRNO (CZE)

PDF JAN GAJDOŠ JAN GAJDOŠ

05.11.'10 OSIJEK

PDF Žito Grand prix Osijek SK ŽSG/MSG Žito Grand prix Osijek SK ŽSG/MSG "A" kat

31.10.'10 SPLIT

PDF III kolo KUP RH  - A,B,C program III kolo KUP RH - A,B,C program

10.10.'10 SPLIT / SOLIN

PDF II kolo KUP RH  - A,B, C programPDF II kolo KUP RH  - A,B, C program II kolo KUP RH - A,B, C program

20.06.'10 ŠIBENIK / SPLIT

PDF I kolo KUP RH  - A, B, C  programPDF I kolo KUP RH  - A, B, C  program I kolo KUP RH - A, B, C program

18.06.'10 PORTO (POR)

PDF Svjetski Kup ŽSG/MSG Svjetski Kup ŽSG/MSG "A" kat

05.06.'10 Dubrovnik

PDF prvenstvo Dubrovnika - C program ŽSG prvenstvo Dubrovnika - C program ŽSG

21.05.'10 Zagreb

PDF 19.VPH - MLAÐE KATEGORIJE 19.VPH - MLAÐE KATEGORIJE

09.05.'10 SPLIT

PDF otvo. prv. grada Splita-turnir Sv.Duje-organ.GKM otvo. prv. grada Splita-turnir Sv.Duje-organ.GKM

28.04.'10 Birmingham (GBR)

PDF V EKIPNO EP/ Birmingham 2010 -seniorke V EKIPNO EP/ Birmingham 2010 -seniorke

28.04.'10 BIRMINGHAM (GBR)

PDF V EKIPNO EP/ Birmingham 2010 -juniorke V EKIPNO EP/ Birmingham 2010 -juniorke

18.04.'10 SPLIT

PDF KLUPSKO PRVENSTVO -ABC program + škola gimnastikePDF KLUPSKO PRVENSTVO -ABC program + škola gimnastikePDF KLUPSKO PRVENSTVO -ABC program + škola gimnastike KLUPSKO PRVENSTVO -ABC program + škola gimnastike

10.04.'10 PARIS (FRA)

PDF Pariz Svjetski Kup ŽSG/MSG Pariz Svjetski Kup ŽSG/MSG "A" kat

22.03.'10 DOHA (QAT)

PDF 3. WC Doha - SK ŽSG/MSG 3. WC Doha - SK ŽSG/MSG "A" kat

12.03.'10 COTTBUS (GER)

PDF 34.Turnier der Masters SK ŽSG/MSG 34.Turnier der Masters SK ŽSG/MSG "B" kat

Gimnastički klub Marjan - Split, Hrvatska (CRO)

GK Marjan  gkmarjan@gmail.com
ured: Križine 38, 21000 Split tel/fax: 021/460.137
fax: 021/439.082
mob: 091/200.33.18
091/202.33.62
dvorana:
ŠC "Bazeni Poljud"
Mediteranskih igara 2
21000 Split 




OIB: 73830293157
  
IBAN:
HR 38 2330 0031 1001 1103 6